Co se plánuje do budoucna?

9. července 2015 v 11:42 | Chazy |  Co plánujeme?
Ráda bych doplnila článek do nové rubriky "Co plánujeme?"
  1. V první řadě jde o dodělání ježčí skříně. Skříň pro ježky se čtyřmi ubikacemi z toho každá má délku 150 cm, výšku 40 cm a hloubku 50 cm. Každá ubikace bude mít své odvěrávání a bude pomyslně rozdělena na 2 poloviny. Jedna polovina bude na hoblinách a druhá na látce či plenách. Je to hlavně proto, aby se zamezilo znečištění misek od hoblin a aby měl ježek vlastně 2 druhy "podestýlky". Každá ubikace bude mít na dně a po stranách lino, aby se dala dobře udržovat v čistotě.
  2. 19. 6. 2015 jsem poprvé připustila Kate k Maxíkovi. Takže se nechám překvapit, jestli mi výjde můj první vrh nebo ne. Dohromady byli spolu týden (déle jsem je nenechávala, protože to Maxovi očividně nedělalo dobře - Kate mu všechno snědla!) Od té doby má Kate cca 100g nahoře, i když to nemusí nic znamenat. Má hotovou porodnici s odklápěcí střechou. Necháme se překvapit!
  3. Hned po tom, co jsem si pořídila HLD Apathé, tedy mého prvního ježečka s PP, jsem se rozhodla, že do budoucna budu přemýšlet o samečkovi s PP a tím bych si vytvořila své chovné stádo a konenčě bych se mohla přidat i do klubu chovatelů a zkusit naplánovat svůj první vrh s PP. Apathé je ještě "mimčo", takže mám ještě dost času na přemýšlení a případnou realizaci všeho. :)
  4. Co bych opravdu chtěla do budoucna by byl sameček Algerian Black. Tohle zbarvení se mi hrozně líbí a chtěla bych si ho pořídit.

To jsou zatím "jen" 4 body toho, čeho bych chtěla dosáhnout a to v tomto nebo příštím roce. Tak snad mě a mojim bodláčkům bode přát štěstí. :)

Na obrázku je Kate. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 9. července 2015 v 11:56 | Reagovat

Jeej ty chovas jezkov? To je nadhernee :)) prajem vela uspechov!

2 bodlaci bodlaci | 9. července 2015 v 12:52 | Reagovat

Moc děkujeme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama