Ježci, léky, lidé....

11. dubna 2017 v 17:19 | Chazy |  Ježčí čtení
To je tak, když píšete hodinu článek a pak zjistíte, že zcela zbytečně, když se neuložil...

Tak tedy, abych osvětlila situaci mou i situaci pádu téhle stránky, která skončila dříve než začala. Původně byla tato stránka zamýšlena v duchu ježků - zvířátek, které miluji nejvíc na světě. Chvíli po založení stránek však zmizely veškeré články i chuť. V kostce jsem se tedy začala léčit se silným astmatem a i když jsem si nikdy v životě nemyslela, že to budu muset udělat, musela jsem ježečky dát pryč a najít jim tak nejlepší nové rodiny.

Bylo to velmi těžké období. Pár měsíců jsem se snažila zkloubit ježky a astma, ale musela jsem se vzdát. Nedokázala jsem se o ně dál strarat, jak by si zasloužili. Bylo hrozně těžké najít nové a nejlepší rodiny, ale nakonec jsem to dokázala. (Alespoň v to pevně doufám!) Největším paradoxem ovšem je, že jiné zvíře u mě žádnou alergickou ani dechovou reakci nevyvolává....

Léčím se tedy hromadami inhalátorů a léků a i když už mám jen Rammuse, nemám úplně vyhráno.
Dříve jsem odsoudila každého, kdo dal pryč zvíře z důvodu alergie/ astmatu a teď jsem si tím sama prošla. Loučení bylo hrozně těžké, ale jsem v kontaktu se všemi, kteří si ode mě ježečka vzali.

Zkrátka jsem ráda, že se o ně někdo postará, když já už nemůžu....

A tenhle blog neblog?

Neuvažuji o tom, že bych ho ze dne na den vyšvyhla na TOP 10, ale budu se pokoušet o články typu: záchrana zvířat v nouzi, dále samozřejmě ježčí čtení zůstane a pomoc různým organizacím, nebo jen reporty z běžného života.


Ježkům zdar!
Chazy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Samice od ježka je?

Ježčice 0% (0)
Ježice 33.3% (1)
Paní ježková 33.3% (1)
Ta ježka! 33.3% (1)
Jinak! - napiš komentář 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama